Title Image

Bizi Tanımak İsterseniz

Görevimiz

Gün geçtikçe çevre kirliliği ile sorunları hızla artan dünyamızda, temiz enerji ürünlerinin kullanımını yaygınlaştırmaktır.

Hedefimiz

Güneş ve rüzgâr enerjisinden en iyi verimi elde edecek modeller ile, son kullanıcılara temiz enerji üreterek elektrik ihtiyaçlarını karşılamaktır.

Biz Kimiz?

Antalya ilinde faaliyet gösteren firmamız, güneş paneli toptan ve perakende şatışını yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirmektedir. Dünyanın ve ülkemizin önder kuruluşlarının distribütörlüğünü yapmaktadır.

On-grid (şebekeye satışlı) ve off-grid (akülü) sistemler konusunda deneyimli olan firmamız müşterilerine anahtar teslim projeler sunmaktadır. Uzman kadrosuyla mühendislik ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Şirketimiz tarımsal sulama alanında güneş paneli ile dalgıç pompa çalıştırma faaliyetine devam etmektedir. Bunun yanı sıra rüzgar türbini, inverter, şarj kontrol cihazı, jel akü, lityum batarya, pompa sürücü, solar aydınlatma gibi ürünlerin satışını sürdürmektedir.

3DE3 Yenilenebilir Enerji, 2015 yılından bu yana kendi online e-ticaret sitesinde ürünlerinin satışını gerçekleştirerek müşterilerine sınırsız teknik destek sunmaktadır.Ayrıca bireysel ve ticari işletmeler için ücretsiz keşif ve maliyet analizi yapmaktadır. Firmamız bugüne kadar güneş paneli yatırımcıları ile birlikte birçok projeye imza atmıştır.

Saygılarımızla

3de3 Yenilenebilir Enerji

3de3-yenilenebilir-enerji-antalya

Üyesi Olduğumuz Kurumlar

kurum