Bizi Tanımak İsterseniz

Görevimiz

Gün geçtikçe çevre kirliliği ile sorunları hızla artan dünyamızda, temiz enerji ürünlerinin kullanımını yaygınlaştırmaktır.

Hedefimiz

Güneş ve rüzgâr enerjisinden en iyi verimi elde edecek modeller ile, son kullanıcılara temiz enerji üreterek elektrik ihtiyaçlarını karşılamaktır.

Biz Kimiz?

3de3 Yenilenebilir Enerji Sistemleri, güneş enerjisi santrali (GES) ürünlerinde dünyanın ve ülkemizin önder kuruluşlarının distribütörlüğünü yapmaktadır. Ayrıca rüzgâr türbinlerini %100 yerli olarak kendisi üretmektedir. Bunun yanı sıra tarımsal sulama alanında güneş panelleriyle dalgıç pompa çalıştırma faaliyetlerine devam etmektedir.

Ülkemizde solar aydınlatma direklerini kendisi imâl ederek yurt dışına ithalini gerçekleştirmiş ve yurt sathına yayılmasına öncülük etmiştir. Güneş enerji santrali, rüzgâr türbini ve hibrit sistemlerle kendi elektriğini üretmek isteyen kişi veya firmalara hizmet veren 3de3 Yenilenebilir Enerji, birçok bayisiyle hizmet veren bir kuruluştur.

Firmamız çok çeşitli yenilenebilir enerji ürünüyle 7 gün/24 saat sınırsız teknik destekle, sektör paydaşları arasındaki bir ilki gerçekleştirmenin haklı gururunu taşımaktadır. Ayrıca ülkemizde yenilenebilir enerji ürünlerini 2015 yılından bu yana kendi online e-ticaret sitesinde satışını gerçekleştirerek öncülüğünü devam ettirmektedir. Firmamız bugüne kadar değerli yatırımcılarımızla birlikte birçok projede beraber olmuştur.

Saygılarımızla

3de3 Yenilenebilir Enerji

3de3-yenilenebilir-enerji-antalya

Üyesi Olduğumuz Kurumlar

kurum